Plaatselijke Kampioenschappen 2019-2020 – De Uitslag

Na een hele spannende strijd met zeer hoge scores in de heren A en B klasse zijn de kampioenen bekend !!

Verenigingskampioene Els Meijer (S)
Verenigingskampioen Jan-Wietze Bergsma
   
Dames A/B Els Meijer (S)
Dames C/D Inge van Dok – Licht
Heren A Jan-Wietze Bergsma
Heren B  Arne Wijnja
Heren C/D Gerard Duijn

Alle deelnemers bedankt voor de mooie scores de afgelopen 2 dagen.

Winnaars gefeliciteerd !

Zie hieronder de volledige uitslag:

PLK 2019-2020 stand na de finale

PLK 2019-2020 stand na serie 2

LET OP: de finales beginnen eerder aangegeven. De aanvang van de 1e finale (C+D klasse) zal rond 12.15 zijn en van de 2e finale (A+B klasse) ongeveer 13.15.

De 2e serie is gespeeld en de finales zullen starten als volgt:

  • 12:15 Dames C/D + Heren C/D 
  • 13:15 Heren A + Heren B + Dames B

Finalisten graag een half uur van tevoren aanwezig zijn.

Zie hier de tussenstand:

PLK 2019-2020 stand na serie 2

PLK 2019-2020 stand na serie 1

LET OP: de finales beginnen eerder dan hieronder aangegeven. De aanvang van de 1e final zal rond 12.15 zijn en van de heren ongeveer 13.15.

De 1e serie is gespeeld en de volgende serie is zondag 17 november 2019 om 10.00 en aansluitend de finales als volgt:

  • 12:30 Dames C/D + Heren C/D 
  • 13:30 Heren A + Heren B + Dames B

Finalisten graag een half uur van tevoren aanwezig zijn.

Zie hier de tussenstand:

PLK 2019-2020 stand na serie 1

Plaatselijke Kampioenschappen 2019-2020

De inschrijvingen voor de plaatselijke kampioenschappen zijn weer geopend.
Speelwijze is 5 games single voor kwalificatie voor de finales!!

Kosten zijn € 15,- per persoon en hiervoor speelt u in ieder geval 5 games.

Inschrijving kan via inschrijfformulier in de bowling.

De series worden gespeeld op

Zaterdag 16 November:
Serie 1: 10:00 – 12:00 (Reserve)
Serie 2: 12.00 – 14:00 (2 beschikbaar)

Zondag 17 November:
Serie 3: 10:00 – 12:00 (VOL)

Finales aansluitend na de laatste serie op Zondag 17 November:
Finale 1: 12:30 – 13:30
Finale 2: 13:30 – 14:30

Het aantal finale plaatsen per klasse wordt pas bekend gemaakt nadat alle inschrijvingen bekend zijn.