BVS over op kunststof banen


Na het opfrissen van het interieur in 2008 en het vervangen van de oude scoretelling in 2009 zijn nu de banen bij ons aan de beurt.

Per 1 september 2010 zijn de houten banen geüpdate met het hoogst scorende kunststof in de Bowling branche (SPL lanes). Verder worden de banen vanaf augustus niet meer door een aparte schoonmaak- en een aparte oliemachine gereinigd en geolied maar door een 2 in 1 machine (Kegel Crossfire) geconditioneerd. Ook zijn de pins dan weer vervangen door nieuwe (Amflite II), zodat het een goed begin van een nieuw spetterend bowlingseizoen wordt voor de Spierdijker Bowling Vereniging.



Gerard en Hélène.
Bowling Spierdijk


Finale avonden (bijgewerkt op 11 mei)

11 mei 2010 – Knock Down Cup

Dinsdag 11 mei om 20:00 is het weer zover, de halve finale van de Knock Down Cup zal worden gespeeld; na afloop van de halve finale volgt direct de finale.
Mocht je verhinderd zijn, laat dat dan zo spoedig mogelijk weten aan Dirk Wijnja (06-51762392 / dirk@wijnja.nl ).
De namen die tot nu toe bekend zijn zijn de volgende:

Aanvang 20:00 uur.

Dames Handicap
Susan Roelofszen – Barbara Vogelpoel
Anneke Wijnja – Els van Zoen

Dames Scratch
Linda van Zutphen – Esther Brandsma
Ria Visser – Gwen Hengeveld

Heren Handicap
Jos Vermeij – Nick v/d Kleij
Pim Reus – Maurice Posthuma

Heren Scratch
Jan Baas – Richard van Nijnatten
Joost Franke – Erwin v/d Hurk

12 mei 2010 – SuperTrio Finale

Woensdag 12 mei beginnen we om 19:30 met de SuperTrio finale, om 21:00 is er een tweede serie.
Mocht je verhinderd zijn, laat dat dan zo spoedig mogelijk weten aan Dirk Wijnja (06-51762392 / dirk@wijnja.nl ).

De SuperTrio Finale wordt aangevuld met nummers 1 van de Teamfinales.
Mochten er dan nog geen 8 of 16 deelnemende Teams zijn dan wordt dit aangevuld
met de beste nummers 2 van Periode-1 en Periode-2 op basis van Gemiddelde.

De volgende teams hebben zich tot nu toe geplaatst:

Aanvang 19:30 uur.

DIV – Daltons
WOV – RvdBrinkBouw
DIV – Baanvegers
WOV – Gouden Hoofd
DIV – Foutlijn
DIL – AAW
WOV – Bowling Spierdijk
MAL-Triple-I

Aanvang 21:00 uur.

MAL – Kom er an
DIL – Taxi Tromp II
WOL – BT Lenting II
MAL – Pinhunters
DIL – Bakker Dijk
WOL – BT Lenting I
WOL – Maypress
DIL – Finplan

19 mei 2010 – Individuele Finales

Op Woensdag 19 mei om 19:30 beginnen we met de individuele finales Handicap gevolgd door de finales Scratch.
Deze lijst is onderhevig aan veranderingen als gevolg van afmeldingen, hou hem dus goed in de gaten.
Mocht je verhinderd zijn deze avond laat het dan ook zo snel mogelijk weten aan Dirk Wijnja (06-51762392 / dirk@wijnja.nl ).

Aanvang 19.30 Aanvang 21.00
Dames Handicap Heren Handicap Dames Scratch Heren Scratch
Elly van der Kleij Maurice Posthuma Linda van Zutphen Johan van Dok
Peggy Korving Niels Wijnja Conny Gerdes Klaas Gorter
Ruth de Calonne René Megens Reina van Nijnatten Jan Baas
Denise de Boer Willem Meijer Els van Zoen Steven Groen
Susan Roelofszen Pim Reus Anneke Wijnja Richard v. Nijnatten
Ria Visser Karel van der Braber Margret Huirne Arnoud Bakker
Joke Stiemer Jeffry Nuis Dorien Scheven Taco Bestenbreur
Andrea Dolfin Jaap van Ispelen Jr. Leny Saarloos Arne Wijnja